HOTEL ARAMA

Hızlı Rezervasyon


 
SOMTUR VIDEOLAR

Alanya

Side

Belek

Kundu

Antalya

Kemer
* ERKEN REZERVASYON AVANTAJLARIMIZDAN FAYDALANABİLİRSİNİZ...         
    Otel Ara :   
 My Hotel
My Hotel
My Hotel

İZMİR / MERKEZ
Oda Kahvaltı

Rezervasyon Talep - My Hotel

Konum:

Cumhuriyet Bulvarı No:132 Alsancak - İzmir Türkiye

Konaklama:

Otelimize, daha doğrusu otelinize girdiğiniz andan itibaren herşeyin en iyisini yaşamanızı istedik. Her biri özenle tasarlanan farklı oda seçeneklerimiz, eşsiz kahvaltı servisi, keyifli bir bar ve şehrin merkezinde olmanın avantajı. Tüm bunlar sizin için.

Ege’nin ışığını yansıtmak ve sizleri karanlıkta bırakmamak için otelimizi biraz şeffaflaştırdık. Arka odalarımızın tümü, içi yeşilliklerle dolu geniş bir aydınlığa bakmaktadır. Ayrıca hangi katta olursanız olun lobiyi görebileceğiniz cam zeminlerimizin ilginizi çekeceğini düşünüyoruz. Lobide bulunan Bar ve Cafe’miz günün yorgunluğunu atmak ya da şehri gezerken bir mola vermek için ideal.

Oda:

Odalarımızı tasarlarken her türlü ihtiyacı düşündük. Kısa bir iş seyahati için rahat bir yatak, ailenizle birlikte bir haftasonu için 4 kişilik bir oda, kendi yemeğini yapmayı sevenlere güzel bir mutfak... Otelimizdeki 5 farklı tip odalardan bir tanesi muhakkak ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Otelimizde 30 adet oda mevcut olup bunlardan 18 tanesi cadde tarafında, 12 tanesi ise otel içinde konumlandırılmıştır. Otel içi odalarımızın hepsi egenin güneşinden uzak kalmasın diye otel içindeki yeşillendirilmiş aydınlığa bakmaktadır.

Hepsi klimalı olan odalarımızda, minibar, gardrop, televizyon, çalışma masası, ve safebox gibi standart ünitelerin yanı sıra, tercih doğrultusunda oda tiplerine göre; mini mutfak, yemek masası ve açılır kanepe opsiyonları da mevcuttur.

Yeme-İçme:

Ege’nin kalbine gelmişken ege mutfağından bazı lezzetleri tatmadan ayrılmanızı istemedik. Her sabah 7:00 ile 10:30 arasında sunulan zengin kahvaltı çeşitlerimizi tatmanızı öneririz. Ege bölgesine ait peynir çeşitleri, birbirinden farklı zeytinler, petek balı, bitkisel çay çeşitleri ve daha birçok sürpriz sizi bekliyor.

Özel istek doğrultusunda mini toplantılara da hizmet edebilen kahvaltı salonumuz otelimizin en üst katında sizleri bekliyor.

Gün içerisinde istediğiniz zaman bir kahve molası verip gazetenizi okuyabileceğiniz bu salonumuzda, akşamları şömine karşısında içkinizi yudumlayıp günün stresini atabilirsiniz.
 

 

My Hotel My Hotel My Hotel My Hotel My Hotel My Hotel 
My Hotel My Hotel 
Sembol Hotel
Sembol Hotel

ANKARA / MERKEZ
Oda Kahvaltı

İncele - Sembol Hotel

Hotel Artur
Hotel Artur

ÇANAKKALE / ÇANAKKALE MERKEZ
Oda Kahvaltı

İncele - Hotel Artur

Gold Hotel
Gold Hotel

ANKARA / MERKEZ
Oda Kahvaltı

İncele - Gold Hotel

Akol Hotel
Akol Hotel

ÇANAKKALE / ÇANAKKALE MERKEZ
Herşey Dahil

İncele - Akol Hotel

Bilem Otel
Bilem Otel

MARDİN / MARDİN MERKEZ
Oda Kahvaltı

İncele - Bilem Otel

Swissotel Ankara
Swissotel Ankara

ANKARA / MERKEZ
Oda Kahvaltı

İncele - Swissotel Ankara

Seğmen Hotel
Seğmen Hotel

ANKARA / MERKEZ
Oda Kahvaltı

İncele - Seğmen Hotel

İris Otel
İris Otel

ÇANAKKALE / ÇANAKKALE MERKEZ
Oda Kahvaltı

İncele - İris Otel

 

 
Bookmark and Share
somtur   SOM TUR
Güllerpınarı Mah. No : 190 Gümüş Apt. K.1 No:15
ALANYA/ANTALYA
Tel:(+90) 0 242 519 00 64
Belge No: A-5789
   [ Gizlilik İlkeleri ]   [ Fiyat Politikası ]   [ Sorumluluk ]